Administratívna podpora obchodu

Finportal, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.08.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finportal hľadá do svojho týmu novú posilu na oddelenie back office. Pracujete radi s ľuďmi a v administratíve sa cítite ako ryba vo vode? Ak sa ešte k tomu kamarátite s počítačom, tak potom hľadáme práve Vás! Táto pracovná pozícia Vám poskytuje ideálnu príležitosť uplatniť sa v nasledovných činnostiach:
• Administratívna a odborná podpora obchodnej siete
• Správa a archivácia zmlúv
• Kontroling zmluvnej dokumentácie
• Aktívna práca s informačným systémom spoločnosti
• Spracovanie korešpondencie
• Komunikácia s obchodnými partnermi
• Zabezpečenie operatívneho chodu kancelárie
• Práca v tíme a podpora pre ďalšie oddelenia

Práca v mladom a dynamickom kolektíve v najrýchlejšie rastúcej a najinovatívnejšej spoločnosti na finančnom trhu.

Informácie o výberovom konaní

- Zivotopis s fotografoiu podmienka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, bankovníctvo, poisťovníctvo

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• Prax 3 roky v oblasti administratívnej podpory podmienkou
• Skúsenosti v bankovníctve a poisťovníctve výhodou
• Počítačové znalosti – užívateľská úroveň
• Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• Zodpovedný prístup k práci
• Vysoké pracovné nasadenie
• Precíznosť, dôslednosť, bezúhonnosť, diskrétnosť, samostatnosť

Nezávislosť, sloboda rozhodovania, osobný rozvoj a transparentný provízny systém sú hodnotami, na ktorých vo Finportal, a.s. záleží. Na slovenský trh ich prinášame už od roku 2010. Sme spoľahlivým partnerom pre finančných sprostredkovateľov – prevezmeme zodpovednosť za všetky vedľajšie aktivity, aby sa mohli sústrediť výhradne na dôležité veci. Vybavíme za nich všetku administratívu, ale ponúkneme im aj právne služby, vzdelávanie ale hlavne prepracovaný informačný systém a iné technologické vychytávky. Systém broker poolu Finportal, a.s. zabezpečuje lepšie obchodné podmienky s garanciou kvality poskytovaných služieb pre klienta v porovnaní s klasickým MLM systémom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2407777  Dátum zverejnenia: 29.7.2016