Terénny inkasný špecialista

Finlegal services, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
provízný systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- špecialista pre vymáhanie pohľadávok
- správca balíka pohľadávok podaných k vymoženiu
- rozdeľovanie platieb
- dozabezpečovanie pohľadávok
- uzatváranie splátkových kalendárov
- sledovanie platobnej morálky pridelených dlžníkov
- osobný, telefonický alebo emailový kontakt s dlžníkom

- pravidelné prideľovanie inkasných prípadov
- možnosť rýchleho rastu podľa výsledkov činnosti

Spoločnosť Finlegal services s.r.o. je spoločnosťou zaoberajúcou sa mimosúdnym, súdnym a exekučným vymáhaním pohľadávok. Vzhľadom na nárast inkasnej agendy prijímame inkasných špecialistov pre jednotlivé obvody (okresy) a mestá s vyšším počtom obyvateľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mimosúdne a exekučné vymáhanie pohľadávok

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné zručnosti
- prax v oblasti vymáhania pohľadávok výhodou
- časová flexibilita
- užívateľská znalosť práce s PC a prístup na internet
- motorové vozidlo

Spoločnosť sa zaoberá výkonom dražieb, mimosúdnym, súdnym a exekučným vymáhaním pohľadávok. Finlegal services, s.r.o. je lídrom v oblasti výkonu zákonného záložného práva pre správcov bytových domov a spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov a hlavným partnerom v poskytovaní právnych služieb pre Združenie pre lepšiu správu bytových domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1649817  Dátum zverejnenia: 10.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízný systém