Office Assistance

FINGO a. s.

Miesto práce
Kosice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- korešpondencia s obchodnými partnermi
- kontrola zmluvných tlačív a práca s informačným systémom
- spracovávanie a archivácia tlačív
- komunikácia s finančnými inštitúciami
- asistencia pri riešení reklamácií obchodných partnerov
- práca na podobnej pozícii vo finančnej inštitúcii výhodou

- príjemné pracovné prostredie
- podpora profesionálneho a osobného rozvoja
- účasť na firemných podujatiach
- výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.8.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Počet rokov praxe

1

K životopisu priložit fotografiu

Spoločnosť FinGO na Slovensko prichádza so silnými štítmi, ktoré za ňou stoja. Je to investičná skupina Largo finance, poprední slovenskí odborníci z oblasti finančného sprostredkovania a v neposlednom rade technologická spoločnosť Finnology s unikátnym online systémom pre finančných sprostredkovateľov.

V praxi to bude znamenať, že nepôjde len o tradičný „offline obchod“. Jedinečná platforma Finnology umožní sprostredkovateľom zapojenie sa do “trhoviska obchodných príležitostí”, ktoré umožní zákazníkom hľadajúcim produkty finančného sprostredkovania spojenie s ich sprostredkovateľom.

Platforma Finnology bude novinkou, ktorá doposiaľ na Slovensku nebola dostupná. Aktuálne je stabilne etablovaná na českom a ázijskom trhu. FinGO pripravuje aj spustenie online porovnávača a call centra, ktorý ponúkne nezávislé porovnanie a následné poradenstvo v oblasti finančných produktov od hypoték, cez životné až po neživotné poistenie. V portfóliu spoločnosti je aktuálne viac ako 40 produktových partnerov vrátane všetkých favoritov trhu.

Adresa spoločnosti

FINGO , a.s.
Turčianska 19
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matus Hrtan
Tel.: +421 908 060 411
E-mail: poslať životopis
ID: 3155983   Dátum zverejnenia: 10.8.2017