PHP programátor

Invelity s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacdohodou - záleží na skills

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu! Pokiaľ budeš náš nový PHP programátor, tvoja práca bude zahŕňať napríklad:
• Programovanie webov, e-shopov a iných systémov či aplikácií - používame Laravel a menšie/stredne veľké veci staviame na WordPresse. Ak máš skúsenosti s Drupalom je to malá výhoda, avšak nie je to podmienka.
• Implementácia a vývoj nových riešení v rámci našich projektov.
• Údržba a rozvoj existujúcich webov.

• 13. plat + odmeny
• Dovolenka navyše už po 1. roku
• Sme skvelý kolektív, a preto organizujeme niekoľko teambuildingových akcií ročne + každý rok jeden väčší. Minulý rok sme boli v Thajsku, tento rok na Bali a Lomboku
• Postaráme sa o tvoj chrbát - pravidelné masáže na firme + jóga na náš účet
• Pravidelné firemné raňajky
• Neformálne pracovné prostredie
• Vzdelávanie
• Práca v super kolektíve
• Firemný minibar
• Pravidelný prísun zdravého ovocia, čajov, kávy či rýchlych raňajok
• Firemný merch
• Práca pre zaujímavých klientov
• Office knižnica
• Home office
• Flexibilný pracovný čas

V správe, prosím, uveď linky na 5 projektov, na ktorých si pracoval a si na ne si najviac hrdý.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
CSS - Základy
HTML - Základy
MySQL - Pokročilý
WordPress - Základy
Drupal - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s PHP projektami, ideálne priamo s Laravelom
• Skúsenosti s tvrobou Wordressov alebo Drupalu na mieru sú výhodou
• Znalosť JavaScriptu, jQuery a SEO metodiky
• Dôraz na detaily a testovanie
• Zodpovednosť za kvalitu projektu a dodržiavanie časových harmonogramov
• Rozhľad v nových technológiách a chuť učiť sa

Sme agentúra, ktorá sa komplexne zaoberá digitálnym marketingom. Tvoríme weby, e-shopy, sociálne médiá, UX, web dizajn, SEO optimalizáciu, PPC kampane. V prvom rade sme ale tím 28 profesionálov. Ľudia, ktorí sú odborníkmi, dosahujú skvelé výsledky a vzdelávajú sa. Predovšetkým sú ale priatelia.

Sme Google Premier Partner pre rok 2023, členskou agentúrou ADMA a členmi IT Asociácie Slovenska.

Chceš sa stať jedným z nás?

www.invelity.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1942398  Dátum zverejnenia: 26.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac