Pracovník/čka firemného call centra

FINEST Slovakia, spol. s r.o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 420 EUR/mesiac + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na začiatku spolupráce sa pripravujú ankety. Po zaškolení je náplňou práce dohováranie schôdzok a organizovanie stretnutí pre našich medicínskych poradcov. Práca je na celý pracovný deň, nie popri zamestnaní. Na začiatok spolupráce je 1-dňové školenie na firme v Senici.

- práca v call centre v Senici je na trvalý pracovný pomer
- práca z domu je podľa vzájomnej dohody na TPP, DVP, ŽL
- možnosť pracovať na 6 hodin denne
- práca v zaujímavom obore
- dobré finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o spoluprácu:
- kliknite na: poslať životopis a po presmerovaní na našu web. stránku vyplňte OSOBNOSTNÝ DOTAZNÍK a označte pracovnú pozíciu Pracovník/čka firemného call centra. Telefonicky budeme kontaktovať iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Požadujeme:
- komunikačné schopnosti - príjemný hlas
- samostatnosť a precíznosť
- vytrvalosť
- orientáciu na výsledok
- skúsenosti s telemarketingom alebo z call centra sú vítané
- vyplnenie osobnostného dotazníka

Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku už 12 rokov. Špecializujeme sa na predaj a poskytovanie špičkových služieb v oblasti liečby nízkofrekvenčnou 3D pulznou magnetoterapiou Biomag a zároveň sme výhradným distribútorom magnetoterapie Biomag na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2086169  Dátum zverejnenia: 17.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 420 EUR/mesiac + prémie