Anketár / anketárka

FINEST Slovakia, spol. s r.o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
400 EUR/mesiac, Od 400 Eur + prémie podľa počtu navolaných ankiet

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je telefonické oslovovanie ľudí z databázy spoločnosti formou jednoduchých otázok. Nejedná sa o predaj produktu po telefóne.

- ponúkame Vám možnosť pracovať z domu
- pracovný pomer je na Dohodu o vykonaní práce, pokiaľ máte ŽL, je možné pracovať aj na živnosť
- práca v zaujímavom obore
- vynikajúce odmeňovanie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o spoluprácu:
- vyplňte OSOBNOSTNÝ DOTAZNÍK - Anketár/ka kliknutím na dolu uvedený odkaz a zašlite svoj životopis na: [email protected]. Telefonicky budeme kontaktovať iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Požadujeme:
- komunikačné schopnosti - príjemný hlas
- samostatnosť a precíznosť
- vytrvalosť
- orientáciu na výsledok
- skúsenosti s telemarketingom alebo z call centra sú vítané
- vyplnenie osobnostného dotazníka

Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku už 12 rokov. Špecializujeme sa na predaj a poskytovanie špičkových služieb v oblasti liečby nízkofrekvenčnou 3D pulznou magnetoterapiou Biomag a zároveň sme výhradným distribútorom magnetoterapie Biomag na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2018083  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac, Od 400 Eur + prémie podľa počtu navolaných ankiet