Vedúca/i firemného call centra

FINEST Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Hollého 742, 905 01 Senica, okres Senica
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné riadenie tímu telefonistiek.
Zabezpečovanie výberu a školenie nových pracovníkov.
Starostlivosť o stávajúci tím telefonistiek.
Zodpovednosť za plnenie plánov a cieľov tímu.
Sledovanie a vyhodnocovanie výsledkov a kvality práce.

- spolupráca na hlavný pracovný pomer
- nástupný plat 500 EUR + prémie, po ukončení trojmesačnej prípravy 650 EUR + prémie
- príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie spoločnosti
- práca v zaujímavom obore

Miesto výkonu práce bude v Senici, Hollého 742, 905 01 . V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte OSOBNOSTNÝ DOTAZNÍK - Vedúca/i firemného call centra kliknutím na dolu uvedený odkaz a zašlite ŽIVOTOPIS na e-mail [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Telefonicky budeme kontaktovať vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- komunikačné schopnosti - príjemný hlas
- samostatnosť a precíznosť
- vytrvalosť
- orientáciu na výsledok
- skúsenosti s telemarketingom alebo z call centra sú vítané
- trestnú bezúhonnosť
- vyplnenie osobnostného dotazníka

Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku už 12 rokov. Špecializujeme sa na predaj a poskytovanie špičkových služieb v oblasti liečby nízkofrekvenčnou 3D pulznou magnetoterapiou Biomag a zároveň sme výhradným distribútorom magnetoterapie Biomag na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1986826  Dátum zverejnenia: 21.1.2015