Product Manager / Sales

Finest Europe Distribution, s. r. o.

Miesto práce
Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
1 500 EUR/mesiacRočná odmena na základe dohody z tržieb. Prípadne dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu skúseného, systematického a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá bude zodpovedný/á za rozšírenie našej značky na Slovensku a v okolitých krajinách.

Prioritou je hlavne:

☑️ Rozšírenie siete obchodných partnerov B2B pre značky ImportServis, MOSH, TGP

☑️ Dohľad nad dodržiavaním stanovených cieľov a kontrola deadlinov

ImportServis (70%)

☑️ Získanie a nadviazanie spolupráce

☑️ Komunikácia s našim výrobným oddelením v Číne v anglickom jazyku

☑️ Zabezpečenie/koordinácia presunu tovaru k zákazníkovi s našimi logistickými partnermi

MOSH a TGP (30%)

☑️ Získanie a nadviazanie spolupráce - online, offline, marketplace

☑️ Pripravenie podkladov na zalistovanie tovaru pre nových B2B obchodných partnerov

☑️ Starostlivosť o nových aj súčastných B2B odberateľov

Hľadáme pracovný pomer na živnosť.

Všetky informácie o našej firme nájdete na webe www.fedcorp.eu

Pracovná doba:

☑️ 8 hodinová flexibilná pracovná doba

☑️ Voľno cez víkendy a sviatky

Výhody a benefity:

☑️ 20 dní plateného voľna

☑️ Firemný smartphone a notebook

☑️ Zázemie v stabilnej a neustále expandujúcej obchodnej spoločnosti

☑️ Motivujúce pracovné podmienky, ako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky

☑️ Od úplného začiatku pomoc a opora zo strany dobrého tímu (mladý kolektív)

☑️ V prípade veľmi dobrých výsledkov možný profesionálny rast

☑️ Získanie skúseností obchodovania s Čínou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• pracovitosť, samostatnosť
• zodpovedný a kolektívny prístup
• organizovanosť

Firma Finest Europe Distribution s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním, výrobou a dovozom tovaru z Ázie.
Na trhu pôsobí od roku 2013, kedy začala s výrobou a dovozom exkluzívneho mobilného príslušenstva pre dcérsku značku TGP, ktorá sa stala lídrom na trhu so svojími ochrannými sklami pre smartfóny a iné zariadenia. Výrobky našej ďalšej prívatnej značky Mosh môžete nájsť napríklad na e-shopoch Alza, Mall, alebo Amazon.
Po rokoch budovania obchodných vzťahov sme sa s našim obchodným partnerom v Číne rozhodli založiť pobočku v Hong Kongu – Remosh HK Ltd, ktorá zastrešuje výrobný a expedičný proces, kontrolu a dohľad nad výrobou. V súčastnosti etablujeme novú platformu importservis.sk, ktorý dokáže pomôcť začínajúcim, ako aj súčasným podnikom zabezpečiť výrobu a dovoz tovaru do Európy.
ID: 4786973  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac