Vedúci stolárskej prevádzky

FINES, a.s.

Miesto práce
Dolné Rudiny, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lídra pre stolársku výrobu. Očakávame od neho, že bude:

- riadiť, organizovať a kontrolovať výrobné činnosti na prevádzke,

- spolupracovať pri tvorbe výrobných plánov a pracovných postupov,

- elektronicky spracovávať dáta v informačnom systéme,

- komunikovať s vedením spoločnosti a ostatnými prevádzkami,

- kontrolovať dodržiavanie technologických postupov a zavedených systémov práce,

- pracovať v jednozmennej prevádzke v čase 6,00 - 14,30h.

- firemné akcie,

- zľavy na celý sortiment spoločnosti FINES, a.s.

Všetky podrobné informácie o práci, pracovných a platových podmienkach vám poskytneme na osobnom stretnutí, ktoré si s vami dohodneme po zaslaní vášho životopisu na mail: [email protected].
Kontaktovaní budú len vyhovujúci kandidáti.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárska výroba výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie ľudí (v stolárskej výrobe veľkou výhodou)

Počet rokov praxe

2

- riadiace schopnosti,

- samostatnosť,

- vysoké pracovné nasadenie,

- lojálnosť,

- tímové myslenie.

Firma FINES, a.s. je slovenská spoločnosť bez zahraničnej majetkovej účasti so sídlom a výrobou v Žiline. Na trhu pôsobíme nepretržite od roku 1992. V súčasnosti zamestnávame 180 zamestnancov. Od začiatku svojho fungovania sa venujeme výrobe, vývoju a predaju dreveného a čalúneného nábytku. Svoj sortiment predávame na území Slovenska a Čiech.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Drábik
E-mail: poslať životopis
ID: 4798312  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac