Aloxxi Ambassador - Sales manager

Fine & Pure Company s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získavanie nových klientov, starostlivosť o existujúcich klientov.
Vypracovávanie štatistických výstupov o príprave, priebehu a výsledkoch predaja. Príprava a realizácia firemných prezentácií.
Poskytovanie poradenskej činnosti.
Zodpovednosť za plnenie osobného plánu predaja.

Atraktívne platové podmienky vo forme nadštandardného základu a percent z predaja.
Možnosť kariérneho rastu a kontinuálneho vzdelávania.
Služobný telefón.
Flexibilný pracovný čas.

1. Spoločnosť hľadá obchodného zástupcu pre Bratislavský kraj a blízke okolie
2. Spoločnosť hľadá obchodného zástupcu pre Košický a Prešovský kraj

Kandidát pre ktorúkoľvek z uvedených možností by mal mať:
Obchodnícke skúsenosti (min. 1 rok)
Skúsenosti s presadzovaním profesionálnej vlasovej kozmetickej značky výhodou
Základné vedomosti z oblasti farbenia a úpravy vlasov (strihanie, styling), ako aj starostlivosti o vlasy výhodou
Silná osobnosť s výbornými prezentačnými schopnosťami
Výnimočné obchodnícke zmýšľanie a orientácia na zákazníka
Flexibilný a individuálny prístup k zákazníkom
Prijemný vzhľad a profesionálne vystupovanie
Dynamickosť a ambicióznosť
Silné organizačné schopnosti
Schopnosť zodpovedne pracovať samostatne i v tíme
Ochota cestovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Flexibilita, ochota cestovať

Výhradný distribútor vlasovej značky Aloxxi pre Slovenskú republiku prináša na trh novú značku profesionálnej vlasovej kozmetiky Aloxxi. Prostredníctvom Aloxxi prinášame novú generáciu farieb a následnej starostlivosti o vlasy inšpirovanú svetovými módnymi trendmi a inovačnými technológiami, ako aj nadštandardné vzdelávacie programy a systém partnerskej podpory salónov.
ID: 1766062  Dátum zverejnenia: 19.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou