Účtovník / čka

FINE DNC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*účtovanie došlých faktúr a interných dokladov
*účtovanie JCD a všetkých prepravných dokladov
*účtovanie zahraničných faktúr a platieb ( štáty EÚ aj tretie krajiny )
*účtovanie pokladnice (príjem, výdaj, inventarizácia)
*účtovanie majetku (zaradenie, vyradenie, odpisy)
*účtovanie skladu (príjmy, výdaje, zostatky)
*účtovanie uzávierkových operácií
*účtovanie na zverených účtoch
*vystavovanie odberateľských faktúr
*pripravovanie samozdanení
*komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
*vypĺňanie štatistických výkazov pre NBS a Štatistický úrad
*kooperácia pri mesačných, kvartálnych a ročných uzávierkach
*iné účtovné práce týkajúce sa vyššie uvedených činností podľa pokynov nadriadeného

* doprava z Trnavy zdarma
* ročné prehodnocovanie mzdy
* príspevky zo sociálneho fondu

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

* prax min. 1 rok v podvojnom účtovníctve nutná
* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni nutný
* všeobecný prehľad v účtovníctve
* skúsenosti s účtovaním zahraničných platieb
* skúsenosti s účtovaním v programe Asseco výhodou
* dynamická osobnosť so zmyslom pre detail a precíznosť
* časová flexibilita a schopnosť zvládať stres
* v prípade potreby ochota práce nadčas ( hlavne v
uzávierkovom období)

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou kovových komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2004535  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou