Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Asistent Back office

Miesto práce
Mlynské Nivy 49, Bratislava
Odmena
Dohodou
plný úväzok
Kontakt
Michal Faltičko
Termín nástupu
asap

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie provízií
- Spracovanie a kontrola klientskej zmluvnej dokumentácie a súvisiacich dokumentov
- Spracovanie interných a externých požiadaviek maklérskej siete
- Komunikácia s finančnými inštitúciami, maklérskou sieťou
- Ďalšie administratívne práce podľa potreby

Čo vám ponúkame?

- Práca pre trhovú jednotku v sprostredkovaní hypoték
- Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve
- Ponúkame zaujímavú a zodpovednú prácu
- Stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Možnosť sebarealizácie, osobnostného a kariérneho rastu
- Možnosť účasti na športových a kultúrnych aktivitách

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Aktívny prístup k práci, časová flexibilita
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Schopnosť samostatne riešiť problémy
- Schopnosť pracovať v tíme, lojalita
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti
- Zvládanie konfliktných a záťažových situácií
- Skúsenosti s finančným sektorom (bankovníctvo,
poisťovníctvo) výhodou

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Faltičko
E-mail: poslať životopis
ID: 3107710  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou