Asistent Back office

Fincentrum a.s.

Miesto práce
Mlynské Nivy 49, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie provízií
- Spracovanie a kontrola klientskej zmluvnej dokumentácie a súvisiacich dokumentov
- Spracovanie interných a externých požiadaviek maklérskej siete
- Komunikácia s finančnými inštitúciami, maklérskou sieťou
- Ďalšie administratívne práce podľa potreby

- Práca pre trhovú jednotku v sprostredkovaní hypoték
- Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve
- Ponúkame zaujímavú a zodpovednú prácu
- Stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Možnosť sebarealizácie, osobnostného a kariérneho rastu
- Možnosť účasti na športových a kultúrnych aktivitách

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.10.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Aktívny prístup k práci, časová flexibilita
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Schopnosť samostatne riešiť problémy
- Schopnosť pracovať v tíme, lojalita
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti
- Zvládanie konfliktných a záťažových situácií
(silná orientácia na zákazníka)
- Skúsenosti s finančným sektorom (bankovníctvo,
poisťovníctvo) výhodou

Fincentrum a.s. je absolútne najväčším sprostredkovateľom hypoték na Slovensku, kedy sprostredkovalo každú 10. hypotéku. Sprostredkovatelia zabezpečili svojim klientom viac ako 7 300 hypoték v objeme 417 mil. eur (medziročne +77%).
Počet sprostredkovaných zmlúv v oblasti investícií vzrástol v roku 2013 o 35% na 4 507. Zazmluvnená ročná výška investícií dosiahla objem 24 mil. eur (medziročne +11,7%).
Fincentrum a.s. dokázalo počas niekoľkých rokov zmazať historický náskok tradičných konkurentov na trhu. Vďaka medziročnému zvýšeniu obratu o tretinu na 14 mil. eur a siaha na pozíciu druhého najväčšieho sprostredkovateľa.
Kým konkurencia na Slovensku zaznamenáva stagnáciu či minimálny rast, Fincentrum a.s. dynamicky rástlo o 35%. Celkovo na stagnujúcom trhu dokázalo Fincentrum a.s. aj ako skupina rásť dvojciferným tempom. Konsolidovaný obrat na Slovensku a v Českej republike prekonal 1,375 miliardy Kč (resp. 50,13 mil. eur) čo predstavuje medziročný rast skupiny o 13%. Výborné výsledky približujú firmu k stanovenému cieľu stať sa na oboch trhoch do roku 2017 najväčšou firmou v odbore finančného sprostredkovania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mlynské Nivy 49/II. 16920
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Jamnická
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2733072   Dátum zverejnenia: 22.9.2016