Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Asistentka oddelenia podpory obchodu

Miesto práce
Bratislava
Odmena
Dohodou
plný úväzok
Kontakt
Michal Faltičko
Termín nástupu
asap

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovávanie zmluvných dokumentov so spolupracovníkmi spoločnosti a súvisiacej agendy, vrátane evidencie a archivácie
Komunikácia s úradmi a obchodnými partnermi spoločnosti /e-mailová, telefonická, písomná/
Spracovávanie požiadaviek a podpora spolupracovníkom spoločnosti /e-mailová, telefonická, písomná/
Registrácia spolupracovníkov spoločnosti v inštitúciách
Spracovávanie a zasielanie pravidelných hlásení obchodným partnerom a inštitúciám
Zabezpečovanie prístupov na webové portály
Vyhotovovanie databáz a spracovanie štatistík podľa požiadaviek spoločnosti
Riešenie a evidencia podnetov a reklamácií
Spracovávanie administratívnej agendy na oddelení
Archivácia
Plnenie úloh od nadriadeného

Čo vám ponúkame?

- Práca pre trhovú jednotku v sprostredkovaní hypoték
- Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve
- Možnosť účasti na športových a kultúrnych aktivitách
- Možnosť sebarealizácie, osobnostného a kariérneho rastu
- Ponúkame zaujímavú a zodpovednú prácu
- Stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
Flexibilita a samostatnosť
Schopnosť sústrediť sa na detaily a dodržiavať postupy
Schopnosť riešiť vzniknuté situácie
Zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
Zvládanie konfliktných a záťažových situácií (silná orientácia na zákazníka)
Schopnosť pracovať v tíme, lojalita
Skúsenosti s finančným sektorom (bankovníctvo, poisťovníctvo)
výhodou

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Faltičko
E-mail: poslať životopis
ID: 2532037  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou