Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Obchodný a produktový analytik

Miesto práce
Mlynské Nivy 49/II, Bratislava
Odmena
Dohodou
plný úväzok
Kontakt
Michal Faltičko
Termín nástupu
asap
Telefón
+421911085856

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš analytické myslenie a pracuješ systematicky? Si vytrvalý pri dosahovaní cieľov a nebojíš sa výziev? Do nášho tímu hľadáme šikovného analytika na spracovanie produktových a obchodných analýz.

Čo bude náplňou tvojej práce?

- spracovanie produktových noviniek od obchodných partnerov a ich
komunikácia do obchodnej siete
- spracovanie obchodných analýz a reportov pre vedenie spoločnosti
- príprava pravidelných a ad-hoc reportov
- tvorba analytických podkladov pre interné materiály spoločnosti
- príprava analytických podkladov pre externú komunikáciu
- vytváranie/aktualizácia dokumentácie

Čo vám ponúkame?

- práca pre trhovú jednotku v sprostredkovaní hypoték
- sústavné vzdelávanie v oblasti financií (poistenie, investície, vklady, úvery, dôchodky)
- práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve
- široké možnosti vlastného rozvoja
- možnosť účasti na športových a kultúrnych aktivitách

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o prácu v oblasti finančného plánovania
- MS Excel- expert
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- zručnosť v kalkuláciách
- analytické a logické myslenie, zmysel pre detail
- komunikatívny typ slovom aj písmom
- samostatnosť, diskrétnosť

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Faltičko
Tel.: +421911085856
E-mail: poslať životopis
ID: 2117549  Dátum zverejnenia: 22.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou