Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Recepčná - asistentka

Miesto práce
Bratislava
Odmena
dohodou
plný úväzok
Kontakt
Michal Faltičko
Termín nástupu
asap
Telefón
+421911085856

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem, triedenie a evidencia poštových zásielok, výdaj/preposielanie zásielok a firemnej pošty
- Práca s interným administratívnym systémom spoločnosti
- Komunikácia so zákazníkmi (emailom, telefonicky) a s tým súvisiace riešenie ich požiadaviek
- Poskytovanie informácií o službách spoločnosti, spracovanie a odoslanie ponúk, objednávok
- Iné operatívne úlohy podľa požiadaviek
- Skladové hospodárstvo
- Starostlivosť o návštevy (uvítanie, občerstvenie)
- Príprava zasadačiek, evidovanie obsadenosti zasadačiek

Čo vám ponúkame?

- Dynamické a priateľské pracovné prostredie
- Samostatná práca
- Zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný prístup k práci, lojalita
- precíznosť, zmysel pre detail
- samostatnosť
- dobré komunikačné a organizačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- flexibilita
- optimizmus a nadšenie pre svoju prácu
- zabezpečenie plynulého chodu recepcie

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Faltičko
Tel.: +421911085856
E-mail: poslať životopis
ID: 2113898  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou