Fincentrum - retailový pracovník

Fincentrum - Roman Gálik, Územný riaditeľ

Bratislava, Malacky, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilina, Brezno, Žiar nad Hronom
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 1000 EUR/mesiac, upresnenie a vyjednanie príjmových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s klientmi z firemnej databázy
- znižovanie mesačných záväzkov pri hypotekárnych úveroch a iných produktoch z finančného trhu
- vyjednávanie úrokových sadzieb pre klientov
- tvorba finančných plánov a stratégií (úvery, poistenia, vklady, investície)
- práca na počítači v internom softvére Findata a CRM, na ktoré ľudí zaučíme
- vypĺňanie a kontrola podkladov k klientským zložkách do bánk a finančných inštitúcií

Možnosť dosiahnúť pozíciu obchodného manažéra a riaditeľa pobočky.

- atraktívne pracovné prostredie
- mladý a dynamický kolektív
- vzdelávanie v oblasti sprostredkovateľských základov, manažérskych základov a obchodných zručností
- kariérny rast závislý len na Vašich výsledkoch
- silné zázemie medzi najlepšími v odvetví (č. 1 v hypotékach v SR)
- lukratívne finančné ohodnotenie
- zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch
- odmeny za nadštandardné výsledky
- zaujímavý sociálny program
- pracovné benefity v finančných inštitúciách

Členovia nášho tímu sú dynamickí, komunikatívni, zodpovední, tímoví ľudia. Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou, nakoľko dokážeme nového spolupracovníka v krátkom čase vďaka internému vzdelávaniu efektívne zaškoliť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Organizačné schopnosti
Flexibilita
Zrozumiteľná vyjadrovacia schopnosť pracovitosť
Vytrvalosť
Cieľavedomosť
Pozitívne myslenie
Rýchle učenie

www.fincentrum.com
Fincentrum je prvá a jediná finančno - sprostredkovateľská spoločnosť zaradená medzi 100 najlepšími firmami v Českej republike.
Viacej na http://top100.fincentrum.com
Fincentrum je víťazom testu finančných sprostredkovateľov, ktorý odvysielala Česká televízia v relácii Černé ovce a taktiež je víťazom magazínu Finančný poradce a ekonomického týždenníku Profit.
Motto: "Na prvom mieste sú pre nás ľudia, to má pre nás tú najväčšiu hodnotu."

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Územný riaditeľ Roman Gálik, Fincentrum, a.s.
Mlynské Nivy 49/II
821 09 Bratislava
ID: 2030120   Dátum zverejnenia: 17.10.2016