Realitný manažér/realitný maklér senior

Fincentrum Reality s.r.o.

Mlynské Nivy 49/II. 16920, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na zamestnanca:

-Prax v odbore min. 2 roky
-Silný obchodný a proaktívny prístup orientovaný na zákazníka
-Ctenie základných etických hodnôt
-Ochota stále sa vzdelávať
-Schopnosť dosahovať stanovené ciele - orientácia na výsledok
-Znalosť práce na PC (MS Office) a užívateľská znalosť internetu
-Maklérom s dlhodobou praxou ponúkame nadštandardné podmienky spolupráce vrátane zodpovedajúcich provízií

V našej spoločnosti úzko spolupracujeme s finančnými poradcami, pracujeme tímovo, takže sa snažíme dosahovať vyšší objem predaja. Za odvedenú prácu ponúkame zaujímavý motivačný provízny systém odmeňovania. Nástup možný ihneď. Podmienkou je vlastný automobil, telefón a živnostenský list.

-Zaujímavé finančné ohodnotenie, progresívny provízny systém vrátane novinky na realitnom trhu v strednej Európe – pasívny príjem pre maklérov
-Pravidelný systém školení a vzdelávania
-Maklérom poskytujeme najlepší zdroj kvalitných kontaktov pre náber nehnuteľností
-Pri obchode zaisťujeme kompletný právny servis
-Maklérom nestrhávame z provízie žiadne skryté poplatky z obchodov
-Finančné kvartálne odmeny vyplácame v peniazoch a nie vo veciach, ktoré nikto nepotrebuje
-Makléri neprispievajú na inzerciu ani na topovanie zákaziek a advokátske služby
-Nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
-Prepracovaná marketingová podpora podporujúca pravidelný predaj
-Atraktívne možnosti kariérneho postupu a rastu
-Vedenie skúsenými obchodníkmi
-Zázemie silnej spoločnostia v neposlednom rade, rozumné vedenie spoločnosti, ktoré s vami vždy bude komunikovať a bude vám načúvať

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na mail:

[email protected]

Informovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorý budú následne pozvaný na pohovor.

ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Fincentrum Reality vzniklo ako dcérska spoločnosť finančnej a poradenskej spoločnosti Fincentrum a.s. na základe dopytu klientov, ktorí mali záujem, aby Fincentrum a.s. spravovalo okrem finančných aj ich realitné záujmy.

Vďaka prepojeniu s materskou spoločnosťou Fincentrum Reality zaisťuje komplexný servis pri realizácii realitných obchodov a ich financovaní. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a prioritou pre nás zostáva spokojnosť našich klientov a profesionálny prístup.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2764725  Dátum zverejnenia: 13.10.2016