Finančný sprostredkovateľ

Ing. Peter Mikita EM GROUP

Seberíniho 1, 821 03 Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva v oblasti kompletnej škály úverov, poistných produktov a investícií pre tak ľudí aj firmy.
Konzultácia a analýza potrieb klienta s následným nájdením vhodného riešenia pri výbere produktu.
Príprava finančných návrhov.
Poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potenciálnych klientov.
Akvizičná činnosť – aktívne vyhľadávanie nových klientov
Práca s databázou individuálnych klientov.
Budovanie vlastného obchodného tímu spolupracovníkov, ich pozitívna motivácia a podpora v obchodnej činnosti.

- kariérny rast podľa vopred zadefinovaných pravidiel
- excelentné motivačné programy
- podpora a zázemie najrýchlejšie rastúcej spoločnosti v oblasti finančného sprostredkovania
- finančný príjem, ktorý odzrkadľuje individuálne výsledky s možnosťou neobmedzeného platového ohodnotenia a nefinančné benefity
- široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami
- tréningy a školenia na vysoko profesionálnej úrovni, možnosť osobnostného a profesijného rozvoja
- zľavy na produkty a ďalšie výhody
- pružná pracovná doba

V prípade, že Váš životopis spĺňa naše kritériá, budeme Vás radi kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, bankovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Hľadáme ambicióznych ľudí s túžbou po kariérnom a osobnostnom raste. Členovia nášho tímu sú dynamickí, komunikatívni, zodpovední, tímoví ľudia. Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou, nakoľko dokážeme nového spolupracovníka v krátkom čase vďaka internému vzdelávaniu efektívne zaškoliť.

Naša spoločnosť poskytuje klientom 100% starostlivosť v oblasti úverov, investovania, poistenia ako aj korporátneho zabezpešenia a podnikateľských úveroch.
Filozofiou je poskytovanie pridanej hodnoty klientom vo forme riešenia potrieb na profesionálnej úrovni a v rámci dlhodobej spolupráce.
Fincentrum je víťazom testu finančných sprostredkovateľov a taktiež je víťazom magazínu Finančný poradce a ekonomického týždenníku Profit.
ID: 1800198  Dátum zverejnenia: 15.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac