Obchodný reprezentant

Fincentrum a.s-Milan Šajánek

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Práca s databázou,vyhľadávanie klientov
-Komunikácia s bankami a partnerskými spoločnostami
-Analýza finančnej situácie klientov,optimalizácia a tvorenie finančných rezerv
-Nezávislé poradenstvo v oblasti úverov,leasingov,investovania
-poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potencionálnych klientov

-Vzdelávanie v oblasti sprostredkovateľských základov,manažérskych základov a obchodných zručností
-Pre našich obchodníkov vytvárame kvalitné,profesionálne a stabilné podmienky
-flexibilná pracovná doba
-nadpriemerné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

-samostatnosť,zodpovednosť,reprezentatívne vystupovanie
-skúsenosti s prácou s ľudmi
-záujem o finančný trh
-skúsenosti vo finančných a bankových inštitúciach výhodou

Spoločnosť Fincentrum a.s je už 16 rokov na Českom a 9 rokov na Slovenskom trhu. Sme 1 v sprostredkovaní hypoték na trhu.Vízia spoločnosti je- Stať sa významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou v strednej a východnej Európe, ktorá poskytuje kvalitné finančné sprostredkovanie a má dobré a rešpektované meno. Naše ciele sledujeme dlhodobo, učíme sa a priebežne meníme spoločne s našimi zákazníkmi.

Adresa spoločnosti

Fincentrum a.s
Tomašikova 13
82101 Bratislava
ID: 2744202   Dátum zverejnenia: 4.10.2016