Manažér obchodného tímu Fincentrum a.s

Fincentrum a.s-Milan Šajánek

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Aktívne vyhľadávanie a oslovenie potencionálnych spolupracovníkov
-Vedenie obchodného tímu s cieľom zabezpečovať jeho rozvoj,koučovanie,motiváciu a rast
-Podporovanie spolupracovníkov pri riešení problémov formou štrukturovaných otázok,reflexie,návrhov a spätnej väzby
-Napomáhanie pri realizácii plánov a zámerov
-Podporovanie rozvoja a učenia
-Udržiavanie obchodných kontaktov,starostlivosť o klúčových zákazníkov
-Plánovanie obchodných cieľov
-Zodpovedanie za dosahované výsledky spolupracovníkov
-Uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná starostlivosť o nových spolupracovníkov
-Vedenie vstupných náborových a výberových pohovorov s cieľom identifikovať vyhovujúcich uchádzačov
-Samostatné vedenie pracovných pohovorov

-Fincentrum venuje mimoriadnu pozornosť odbornej príprave sprostredkovateľov
-Prepracovaný systém vzdelávania
-Analytický tím
-FinData Špičkový informačný systém
Poskytujeme on-line všetky potrebné dáta,vrátane elektronického archívu uzatvorených zmlúv a podporu pre vzdelávanie spolupracovníkov Fincentra a ich osobný rozvoj
-Najširšie portfolio produktov v SR
-Fincentrum uľahčuje rast nováčikom i skúseným finančným sprostredkovateľom
-Fincentrum ponúka sprostretkovateľom jedny z najvyšších odmien na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

-Cieľavedomosť
-Komunikačné zručnosti
-Chuť sa vzdelávať
-Vytrvalosť
-Ochota podávať výkon
-Pracovitosť

Spoločnosť Fincentrum a.s je už 16 rokov na Českom a 9 rokov na Slovenskom trhu. Sme 1 v sprostredkovaní hypoték na trhu.Vízia spoločnosti je- Stať sa významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou v strednej a východnej Európe, ktorá poskytuje kvalitné finančné sprostredkovanie a má dobré a rešpektované meno. Naše ciele sledujeme dlhodobo, učíme sa a priebežne meníme spoločne s našimi zákazníkmi.

Adresa spoločnosti

Fincentrum a.s
Tomašikova 13
82101 Bratislava
ID: 2744046   Dátum zverejnenia: 3.10.2016