Finančný a Hypotekárny špecialista

Finanzpartner, a.s.

Bratislava, Galanta, Trnava, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Humenné, Prešov, Snina, Vranov nad Topľou, Košice, Michalovce, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
Fix 250 Eur + provízie (2.000-2.500€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude:
- kontaktovanie klientov
- stretnutia s klientmi
- spracovanie potrieb klientov
- administratívna práca v kancelárii na správu svojho portfólia klientov

Benefity a výhody:
- vzdelávanie (odborné, obchodné a riadiace)
- provízie 2x mesačne
- WEB kancelária
- ONLINE nástroje pre svoju prácu
- bonusový program odmien

Chceš rozbehnúť svoje podnikanie? Chceš pracovať už iba na seba? Odvážny plán. Budeš ale čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci a lídri, s ktorými môžeš počítať. Ponúkame Ti príležitosť ako si vybudovať už konečne niečo svoje. Sme tí, ktorí začínali presne ako ty, mali víziu, svoj sen, tvrdo a poctivo pracovali. Máme znalosti, máme skúsenosti a máme aj systém.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Charakterové vlastnosti:
- empatia pri komunikácii s klientom
- samostatnosť pri riešení úloh
- etika a čestnosť

Sme renomovanou a významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou na Slovensku. Počas nášho pôsobenia sme získali množstvo ocenení, spolupracujeme so 46 finančnými inštitúciami a každoročne dosahujeme výrazný rast obchodnej produkcie a tržieb.

Pôsobíme na trhu sprostredkovania finančných služieb od roku 2008. Patríme medzi najúspešnejšie a najdynamickejšie rastúce spoločnosti na trhu komplexného finančného sprostredkovania. Ponúkame niekoľko obchodných modelov spolupráce – štandardný s našim overeným know-how, samostatný s Vašim vlastným know-how alebo ich kombináciu. Charakterizuje nás dodržanie obchodných dohôd počas celej doby spolupráce, dlhodobosť spolupráce a vysoká flexibilita podpory.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tallerova 5
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2775991   Dátum zverejnenia: 11.11.2016