Dáme Vám až 1.600,- EUR na Váš začiatok! Fixný príjem a k tomu provízie! Žiadne vstupné ani iné poplatky! (Finančný agent)

Finanzpartner, a.s.

Tallerova 5, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Zlaté Moravce, okres Humenné, okres Snina, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 2.500 EUR/mesiac (fix + provízie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o klientov, ktorých Vám pridelí naša spoločnosť. Najvyššie priemerné príjmy na Slovensku (podľa Štatistického úradu SR) sa dosahujú na finančnom trhu – v oblasti finančného sprostredkovania. Staňte sa finančným agentom v spoločnosti, ktorá má niekoľkoročné skúsenosti a ktorej vďaka jedinečným nástrojom každoročne výrazne rastú tržby (oficiálne údaje na www.finstat.sk) a rovnako tak rastú i tržby jej finančných agentov. Ponúkame zdravé podnikateľské prostredie a všetko potrebné k tomu, aby ste začali.

Zabezpečíme Vám:
- aby ste sa do 6 mesiacov dostali na priemerný mesačný príjem cez 1.500,- EUR!
- klientov na kontaktovanie a servis!
- funkčný systém!
- vzdelávanie (produktové, manažérske, obchodnícke)

Nebudete sami, ale stanete sa súčasťou fungujúcich, úspešných a priateľských tímov. Práve teraz hľadáme pre naše existujúce tímy a kancelárie ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí po celom Slovensku.

Náplňou Vašej práce bude:
- kontaktovanie klientov
- stretnutia s klientmi
- spracovanie potrieb klientov
- administratívna práca v kancelárii na správu svojho portfólia klientov
Pracovná doba je od 8.30 do 15:30.

Ponúkame to, čo žiadna iná sprostredkovateľská spoločnosť na finančnom trhu:
- zabezpečíme Vám databázu klientov – žiadne kontaktovanie „neznámych“ klientov
- kombináciu fixného príjmu a provízií

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:
Kvalitná podpora centrály spoločnosti, ako aj Vášho manažéra a to vo forme – na trhu jedinečného - „trénerského“ systému. Na stretnutia s klientmi nechodíte sami, ale so svojím manažérom, ktorý Vám odovzdá skúsenosti, vedie Vás a poskytne Vám potrebné vzdelávanie. Vybuduje tak z Vás samostatného podnikateľa, pripraveného postaviť a viesť vlastný tím a vlastné podnikanie.

Začiatočná znalosť len niektorých finančných produktov nie je problémom. Produktové oddelenie centrály našej spoločnosti Vám bude vždy k dispozícii na hotline linke – dostanete tak vždy a kedykoľvek odpoveď na akúkoľvek otázku týkajúcu sa finančných služieb a produktov. Ak si s niečím neporadíte, poradí Vám centrála spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančné sprostredkovanie

Vodičský preukaz

B

Požiadavky :
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- predchádzajúce skúsenosti vo finančnom sprostredkovaní sú výhodou
- obchodný duch
- lojalita
- ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť Finanzpartner, a. s., vznikla v roku 2008. Medzi hlavné oblasti jej pôsobnosti patrí sprostredkovanie finančných a realitných služieb.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2700725  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 2.500 EUR/mesiac (fix + provízie)