Finančný špecialista s databázou klientov

Finanzpartner, a.s.

Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Trnava, Komárno, Nitra, Nové Zámky, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Humenné, Poprad, Prešov, Snina, Košice, Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
Fix 250 Eur + provízie (1.500-2.000€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pridelenú aktívnu databázu V.I.P. klientov.
Zabezpečiť, aby klientovi boli vyplatené finančné prostriedky za ukončené finančné plány.
Analýza potrieb klientov a príprava individuálnych riešení.
Sledovať finančné potreby klientov a starať sa o dlhodobú spokojnosť.

Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
Po dosiahnutí vopred dohodnutých výsledkov – zariadenie kancelárie, firemný automobil
Súťaže o luxusné dovolenky, luxusné pobyty, výpočtovú techniku a pod.

Prijmeme IBA tých najlepších 5 obchodníkov na prácu s pridelenou databázou klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• výborné komunikačné schopnosti
• samostatnosť, cieľavedomosť a morálna integrita
• pozícia je určená hlavne pre obchodníkov alebo obchodných manažérov, s ambíciou vzdelávania v oblasti finančného manažmentu
a s cieľom dosiahnutia nadštandardného finančného ohodnotenia

Sme renomovanou a významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou na Slovensku. Počas nášho pôsobenia sme získali množstvo ocenení, spolupracujeme so 46 finančnými inštitúciami a každoročne dosahujeme výrazný rast obchodnej produkcie a tržieb.

Pôsobíme na trhu sprostredkovania finančných služieb od roku 2008. Patríme medzi najúspešnejšie a najdynamickejšie rastúce spoločnosti na trhu komplexného finančného sprostredkovania. Ponúkame niekoľko obchodných modelov spolupráce – štandardný s našim overeným know-how, samostatný s Vašim vlastným know-how alebo ich kombináciu. Charakterizuje nás dodržanie obchodných dohôd počas celej doby spolupráce, dlhodobosť spolupráce a vysoká flexibilita podpory.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tallerova 5
811 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2473629   Dátum zverejnenia: 11.11.2016