IT špecialista

Finančné riaditeľstvo SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
podľa zákona č. 200/1998 Z.z. o štátnej službe colníkov a o zmene a doplnení niektorých ďalších zákonov v znení neskorších predpisov, Oznámenie Ministerstva financií Slovenskej republiky č. MF/007993/2017-75

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon certifikácie ERP (posudzovanie a overenie splnenia požiadaviek elektronickej registračnej pokladnice)
- výkon technických expertíz (získavanie dostupných informácií zo zabezpečenej ERP spôsobom, ktorý deklaruje autenticitu, integritu a korektnosť získaných údajov)

30 dní dovolenky
perspektívna, stabilná a zaujímavá práca
pružná pracovná doba
nadštandardné sociálne výhody
možnosť ubytovania na Colnom úrade (platí pre mužského uchádzača)

Od uchádzača sa nevyžaduje znalosť všetkých uvedených počítačových systémov a programovacích jazykov, uchádzač musí mať všeobecný odborný prehľad v oblasti programovania a práce s uvedenými počítačovými systémami .

Uchádzač bude prijatý do dočasnej štátnej služby.

Žiadosť o prijatie, životopis a doklad o vzdelaní prosíme zasielať na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
C++ - Pokročilý
C - Pokročilý
Delphi - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa a prinášať inovácie, samostatnosť, aj práca v tíme, schopnosť hľadania a využitia informácií z dostupných zdrojov, logické a samostatné myslenie, precíznosť, nutnosť zvládať stresové situácie

Finančnú správu tvoria Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, colné úrady, daňové úrady a Kriminálny úrad finančnej správy. Hlavným poslaním finančnej správy je efektívnym výberom a správou daní a cla napĺňať príjmovú časť štátneho rozpočtu SR a rozpočtu EU, ochrana ekonomických záujmov štátu a ochrana výdavkovej časti štátneho rozpočtu SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3009169  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 200/1998 Z.z. o štátnej službe colníkov a o zmene a doplnení niektorých ďalších zákonov v znení neskorších predpisov, Oznámenie Ministerstva financií Slovenskej republiky č. MF/007993/2017-75