Administratívny pracovník

FINANCE SK,s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600-800€ fix plus provize 6-12%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká obch. spl. hľadá pre slovenskú pobočku v Bratislave na dlhodobú spoluprácu príjemných a komunikatívnych kolegov, ktorých baví komunikácia s ľuďmi a motivuje ich profesijný rast a dobré finančné ohodnotenie.
Kandidáti absolvujú veľmi podrobné školenie, získajú možnosť profesionálneho rozvoja - táto pozícia je vhodné aj pre absolventov bez praxe.

- komunikácia s klientmi
- vykonávanie určených obchodných cieľov a plánov
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí
- práca s interným informačným systémom
- spracovanie rôznych podkladov pre nadriadených

- fixný plat + provízie
- kvartálne bonusy v rámci provízií
- zázemie stabilnej a renomovanej spoločnosti
- služobný telefón
- rozšírenie profesijných zručností
- príležitosť kariérneho rastu pre každého
- priateľský tím mladých ľudí
- teambuildingy, firemné party v európskych metropolách
- po zaučení možnosť pracovať v zahraničných pobočkách(Londýn,Dubaj,Kyev,Praha,Varšava atď.)
- práca od pondelka do piatku, voľné víkendy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Banka Bernstein je nemecká súkromná banka. Sídlo spoločnosti sa nachádza v centre Mníchova, na ulici Maximilianstraße. Hlavná činnosť je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi. Banka Bernstein ako jediná inštitúcia v Nemecku podlieha úradnej regulácii vlastnej aktívnej licencii pre prevádzkovanie technológie serveru MetaTrader 4.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- pracovitosť
- cieľavedomosť
- aktívnosť
- práca na počítači - na úrovni užívateľa - s MS Office a Internet
- vhodné aj pre externých VŠ študentov

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.
ID: 2948966  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-800€ fix plus provize 6-12%