Office Account manager/managerka

FINANCE SK,s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 11, Ravak Business Center, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia na každodennej báze s novými aj stálymi klientmi;
- poskytovanie zákazníckeho servisu, aktuálnych informácií a support klientom;
- práca v príjemnom a mladom kolektíve;
- práca v kancelárskych priestoroch v hlavnom meste;
- správa klientských požiadaviek;
- vytváranie, riadenie a realizácia komunikačných aktivít;
- marketingová kampaň cielená na klientov;
- jednoduchá administratíva s reportingom;
- práca je prevažne po telefóne, prostredníctvom emailu alebo ako osobné stretnutia v sídle spoločnosti.

PRACOVNÁ POZÍCIA NIE JE VHODNÁ PRE ŠTUDENTOV DENNÉHO ŠTÚDIA.

- FIXNÝ PLAT a BONUSY;
- zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti;
- pozícia s možnosťou kariérneho a platového rastu;
- supervízia prostredníctvom úspešných manažérov;
- zahraničné, domáce školenia a teambuildingy hradené firmou;
-možnosť naštartovania novej kariéry-získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe;
- široká možnosť osobného a profesíjneho rozvoja;
- nástup možný IHNEĎ.

Vaše štruktúrované životopisy prosím zasielajte pomocou odpovedajúceho formulára. Po Vašej reakcií na túto pracovnú ponuku budete v krátkom čase kontaktovaní ohľadom dohodnutia pracovného pohovoru. Ak sa Vám neozveme do 7 dní, nepostúpili ste do užšieho výberového konania. Vyzrozumenie o nezaradení do výberového konania nezasielame.
Zaslaním Vášho životopisu do našej spoločnosti dávate súhlas k spracovaniu Vaších osobných údajov, a ich uloženie v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Spoločnosť GKFX je britská nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá obchodovaním na kapitálovom trhu. Bola založená v roku 2009 v Londýne za účelom stať sa vodcovskou firmou na forexovom trhu. Ako plne regulovaná úradom pre finančné služby (ďalej len FSA) (registrovaným v Anglicku a vo Wales pod číslom 501320) poskytujeme všetkým klientom po celom svete prínos a kľud s vedomím, že ich vklady sú oddelené a kryté predpismi klientskych pravidiel o peniazoch podľa FSA.
V súčasnej dobe je GKFX inovatívny, celosvetovo známy maklér na devízovom trhu ponúkajúci unikátnu kombináciu obchodných technológií a klientskych potrieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti, proklientský prístup;
- spoľahlivosť, dochvíľnosť a slušné vystupovanie;
- trestná bezúhonnosť;
- chuť učiť sa novým schopnostiam;
- užívateľská znalosť práce na PC;
- aktívny záujem o budúci kariérny rast v spoločnosti.

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.
ID: 2415964  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou