Pohodový kolega do kancelárie (Obchodný zástupca)

FINANCE SK,s.r.o.

Miesto práce
Grösslingová 45, Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Anglická spoločnosť GKFX Capital hľadá pre slovenskú pobočku v Bratislave na dlhodobú spoluprácu príjemných a komunikatívnych spolupracovníkov, ktorých baví komunikácia s ľuďmi a motivuje ich profesijný rast a dobré finančné ohodnotenie.
Kandidáti absolvujú veľmi podrobné mesačné školenie, získajú profesionálne vedenie, a možnosť profesionálneho rozvoja - táto pozícia je vhodné aj pre absolventov bez praxe.

- komunikácia s klientmi
- celková zodpovednosť za pridelených zákazníkov
- vykonávanie určených obchodných cieľov a plánov
- podpora hlavného manažéra
- vedenie dokumentácie
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí
- po absolvovaní 1 mesačného školenia postup

- fixný plat až do 600€/ mesiac + bonus
- kvartálne bonusy
- zaujímavý provízny systém
- firemné benefity
- služobný telefón
- rozšírenie profesijných zručností - pozícia s možnosťou kariérneho postupu
- priateľský tím mladých ľudí
- práca od pondelka do piatku, voľné víkendy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- pracovitosť
- cieľavedomosť
- aktívnosť
- práca na počítači - na úrovni užívateľa - s MS Office a Internet
- vhodné pre externých VŠ študentov

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.
ID: 2026975  Dátum zverejnenia: 25.2.2015