Pracovník komunikačného oddelenia - aj bez praxe - Fixný plat

FINANCE SK,s.r.o.

Grösslingová 45, Staré Mesto, Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď / Podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre dlhodobú spoluprácu hľadáme príjemné a komunikatívne spolupracovníkmi, ktorých baví komunikácia s ľuďmi a motivuje ich profesijný rast a dobré finančné ohodnotenie.
Kandidáti absolvujú veľmi podrobný mesačný zaškolenie, získavajú profesionálne vedenie, a možnosť profesionálneho rozvoja - táto pozícia je vhodné aj pre absolventov bez praxe.

Náplň práce
- Komunikácia so záujemcami o služby
- Kontakt s klientmi prevažne po telefóne, emailu a v sídle firmy
- Práca v teamu - spolupráca so skúsenými kolegami
- Profesijné rast - prehlbovanie vedomostí
- Administratívna činnosť - reporting

Ponúkame
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti so sídlom v Bratislave
- Možnosť aj nadštandardných zárobkov
- Prácu v pracovnom tíme s profesionálnym vedením
- Zaškolenie hradené firmou
- Pracovná doba Po-Pia
- Práca na živnosť s fixným platom + províziami
- Zaujímavú, rôznorodú a zodpovednú prácu s možnosťou významného profesijného rastu
- Možnosť naštartovanie novej kariéry - získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
- Širokú možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
- Nástup možný IHNEĎ, podľa dohody s kandidátom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
- Ukončené stredoškolské vzdelanie - aj pre absolventov
- Trestné bezúhonnosť
- Dobré vyjadrovacie schopnosti
- Slušné vystupovanie
- Užívateľskú znalosť PC - excel
- Dochvíľnosť a proklientský prístup
- Cudzí jazyk výhodou - nie podmienkou!

Vaše štruktúrované životopisy zasielajte, prosím, pomocou tlačiva na odpoveď. Nezabudnite uviesť telefonický kontakt na Vás (najlepšie mobil). Po Vašej reakcii na túto pracovnú ponuku budete v krátkom čase kontaktovaní pre dohodnutie osobnej schôdzky. Ak by sme sa Vám neozvali do 14 dní, nepostúpili ste do užšieho kola výberu. Upovedomenie o nezaradení do výberového konania nerozosielame.

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.
ID: 1804537  Dátum zverejnenia: 9.9.2014