Klientský servis pre Maďarský trh

FINANCE SK,s.r.o.

Einsteinova 11, Ravak Business Center, 851 01 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1000-5000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu a komunikatívnu osobnosť schopnú oslovovať nových klientov, dlhodobo komunikovať a spolupracovať s klientmi existujúcimi.
Dojednáva a realizuje akvizičné a servisné obchodné stretnutia, vyhľadáva ďalšie obchodné príležitosti u existujúcej aj novej klientely.
Udržiava vzťahy so súčasnými aktívnymi klientmi.
Buduje a stará sa o portfólio čerpaných služieb klientov.
Komunikácia s klientmi - prevažne telefonická a e-mailová.
Zakladanie osobných účtov.
Osobné rokovania s pozvanými klientmi
Spolupráca so skúsenými kolegami
Tvorba databázy
Nadštandardné finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým obchodným výkonom v akvizícii nových klientov.
Možnost naštartovať kariéru pre tých, ktorí zatiaľ nedostali svoju šancu a zodpovedajú kandidátskemu profilu

Bonusy / prémie, Manažérsky motivačný program, Mobilný telefón, Občerstvenie na pracovisku, Firemné akcie

Úspešní sales manageri rastú do riadiacich pozícií obchodných tímov a regionálnych obchodných riaditeľov.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na na mail. bratislava@gkfx.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne stredoškolské vzdelanie
- Užívateľská znalosť PC
- Ochota učiť sa novým veciam a cieľavedomosť, motivácia peniazmi
- Čistý trestný register
- Komunikatívne schopnosti

Společnost GKFX byla založena v roce 2009 v Londýně za účelem stát se vůdčí firmou na forexovém trhu. Jakožto plně regulováni úřadem pro finanční služby (dále jen FSA) (registrovaným v Anglii a Walesu pod číslem 501320) poskytujeme všem klientům po celém světě přínos a klid s vědomím, že jejich vklady jsou odděleny a kryty předpisy klientských pravidel o penězích podle FSA.
V současné době je GKFX inovativní celosvětově známý makléř na devizovém trhu nabízející unikátní kombinaci obchodních technologií a klientských potřeb. Tým GKFX má jeden cíl a účel: nabídnout nejvýhodnější a nejtransparentnější obchodní podmínky pro klientovu přízeň.
S GKFX se může každý spolehnout na bezpečnost, zdroje a podpůrné služby u přední nadnárodní organizace věnující se tisíce klientům po celém světě. GKFX byla založena a rozrůstala se, až se stala jedním z největších makléřských firem, která má jednu z největších sítí poboček na světě.
Poskytujeme přístup k více jak tisíci trhům na světě na nejmodernějších obchodních platformách a určitým klientů jsme schopni nabídnout zakázkové trhy, pokud je dostatečná poptávka.

Ravak Business Center , Einsteinova 11
851 01 Bratislava
ID: 1575804   Dátum zverejnenia: 31.10.2016