Biznis konzultant vo finančnom sektore / analytik

FINAMIS s.r.o.

Miesto práce
Na križovatkách 29, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1500 Eur základná zložka platu v závislosti od skúseností, absolvent od 1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora klientov používajúcich softvér na správu portfólia cenných papierov.
Analýza a manažment klientských požiadaviek.
Vedenie produktovej agendy a dokumentácie.
Pravidelná kontrola priebehu a reportovanie stavu implementácie požiadaviek.
Testovanie a príprava produktu pred externou inštaláciou.

Príležitosť pracovať v stabilnej softvérovej spoločnosti. Príjemná pracovná klíma s rodinnou atmosférou.
Motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky.
2 day off za polrok, Multisport karta, Firemné akcie.
Možnosť práce z domu po dohode v prípade potreby.
Neformálne pracovné prostredie s príjemnou rodinnou atmosférou.

Pohovory budú prebiehať v mesiacoch november-december. Nástup podľa dohody ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

finančná matematika, ekonomika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základná znalosť finančnej matematiky.
Vedomosti o finančných inštrumentoch (akcia, dlhopis, termínovaný vklad ... ). Proklientsky orientovaný.

FINAMIS s.r.o. sa zaoberá vývojom softvéru vo finančnej oblasti, primárne v jazyku Java. Sme softvéroví špecialisti na správu investičného majetku a risk management. Softvérové riešenia sú vyvíjané a budované na základe aktuálnych požiadaviek medzinárodných klientov, na báze najmodernejších technológií, tímom kvalifikovaných softvérových a biznis špecialistov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1336673  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 Eur základná zložka platu v závislosti od skúseností, absolvent od 1200 Eur