Robotník v zlievárni - obsluha mostovej váhy

FINALCAST, s.r.o.

Priemyselná 12, 965 63 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha mostovej váhy, elektronické váženie kamiónov, tovaru
- prekladanie tovaru na vysokozdvižnom vozíku a kamiónu do skladu
- prevoz Al zliatin na stavebnom stroji
- plní príkazy nadriadeného vydané v súlade s právnymi predpismi

Všetky benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti,13. a 14.plat

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hutníctvo,strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- oprávnenie na vysokozdvižný vozík
- vodičské oprávnenie skupiny T
-samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, fyzická zdatnosť

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2963847  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou