Tavič

FINALCAST, s.r.o.

Miesto práce
FINALCAST, s.r.o., Žiar nad Hronom-Horné Opatovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tavenie a príprava kovu na odlievanie.

Príplatky podľa platnej KZ aj nad rámec Zákonníka práce.
/popoludňajší príplatok, príplatok za sťažené prostredie,
odmena za prítomnosť v práci, 13.plat, 14.plat,
príspevok zamestnávateľa na DDS, prémie 0-14 % a iné benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hutníctvo, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť, zodpovednosť, fyzická zdatnosť,odolnosť voči stresu
- výhodou je vlastnenie preukazu vysokozdvižného vozíka,
žeriavnika, viazač bremien

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2565203  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.