Kontrolór - výstupná kontrola

FINALCAST, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 12, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola odliatkov a kontrolná činnosť podľa kontrolného predpisu
- evidencia všetkých vyradených nepodarkov a ich skladovanie
- námatková kontrola kvality odliatkov z externej apretácie
- roztriedenie odliatkov z reklamácií podľa druhu chýb a miesta vzniku nehody
- meranie tvrdosti odliatkov po tepelnom spracovaní
- uvoľňovanie odliatkov, ktoré spĺňajú kriteriá prebierky do expedičného skladu s
príslušným označením daných odliatkov
- spolupráca s výrobou
- plní príkazy nadriadeného vydané v súlade s právnymi predpismi

Všetky benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti. 13. a 14. plat.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SŠ technického zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- dobrý zrak, technická gramotnosť, manuálna zručnosť,
odborné vedomosti a zručnosti, prakticko-technický typ

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2430443  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou