Operátor 3D merania

FINALCAST, s.r.o.

Miesto práce
FINALCAST, s.r.o., Žiar nad Hronom-Horné Opatovce
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností + mesačné prémie + 13., 14. plat + 0,30 €/hod. príplatok za odpoludňajšiu zmenu nad rámec ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- meranie Al odliatkov na 3D meracom stroji, meranie kalibrami a meradlami
- vykonáva kontrolu rozmerových parametrov výroby,t.j. odliatkov, kontrolných
prípravkov a kokilových zariadení, alebo jeho častí.
- zabezpečuje medzioperačnú a výstupnú kontrolu Al odliatkov podľa
stanovených parametrov a technologických postupov,výkresov
- vylepšuje pracovný proces s cieľom minimalizovania nákladov na nekvalitnú výrobu a
znižovanie rizika v záujme spokojnosti zákazníka
- vystavovanie meracích protokolov
- navrhuje prípravky na upínanie meraných súčiastok
- udržiava zverenú meraciu techniku v zmysle prevádzkových predpisov
- vystavuje hlásenia nezhodového výrobku v prípade nezhody
- plní príkazy nadriadeného vydané v súlade s právnymi predpismi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutníctvo, strojárstvo, v oblasti kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

znalosť čítania technických dokumentov ,
analyzovanie a riešenie problémov,
technická gramotnosť, manuálna zručnosť,
plánovanie práce, samostatnosť

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2430303  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.