Projektový manažér

FINALCAST, s.r.o.

FINALCAST, s.r.o., Priemyselná 12, 965 63 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie procesov súvisiacich s novými projektami
- plánovanie a koordinácia činností súvisiacich s novými projektami
- aktívna komunikácia s konečnými zákazníkmi
- ujasňovanie a implementácia požiadaviek zákazníkov pre nové
projekty
- plánovanie časových harmonogramov, schvaľovanie zmien
v projektoch
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na domácom a
zahraničnom trhu
- príprava, spracovanie a prezentácia ponúk
- vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie zmluvných podmienok
- vypracovávanie a posudzovanie obchodných zmlúv v zmysle
obchodného práva
- vypracovávanie cenových ponúk
- dodržiavanie metodiky a cenovej politiky predaja
- pravidelný reporting
- riadenie a kontrola expedície hotových výrobkov
- zodpovednosť za predajné výsledky, platobnú disciplínu
- realizovanie obchodnej a marketingovej stratégie

Ak Vás uvedená ponuka zaujala zašlite stručné zdôvodnenie Vášho záujnu o pozíciu a štrukturovaný životopis e-mailom na adresu: [email protected] .
V rámci výberového konania budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a boli vybratý na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od vhodného kandidáta požadujeme:
- výborné komunikačné, organizačné, prezentačné a vyjednávacie
schopnosti
- skúsenosti v oblasti riadenia projektov, obchodných prípadov,
vyjednávania aj so zahraničnými zákazníkmi, vedenia zamestnancov
- samostatnosť, lojalitu, flexibilitu
- ochotu cestovať

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1719935  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou