Prípravár nových vozidiel značky Peugeot - umývač

FINAL - CD spol. s r. o.

Miesto práce
Prielohy 5 , Žilina Solinky
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

umývanie a príprava nových vozidiel, predpredajný servis

zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
prácu v mladom kolektíve
možnosť zaškolenia
rôzne sociálne výhody
možnosť profesionálneho postupu

Životopis zasielajte len uchádzači , ktorí vyhovujú zadaným podmienkam ! Kontaktovať budeme len uchádzačov , ktorí postúpia do užšieho výberu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzťah k manuálnej práci, precíznosť, flexibilita, vodičský preukaz - nutnosť , zodpovednosť, schopnosť rýchlo sa zaškoliť

Spoločnosť Final CD s.r.o. pôsobí na trhu automobilového priemyslu už 25 rokov. So svojimi 7 pobočkami predajno-servisnej siete pre značku Peugeot a Opel sme najväčším predajcom vozidiel na Slovensku a stále udávame trend pri predaji a servise nových a jazdených vozidlách . V každom mieste zastúpenia sa snažíme klásť dôraz na kvalitu ponúkaných služieb . Rovnaký dôraz kladieme pri výbere kandidátov do nášho tímu . Ak ste presvedčený , že ste to práve vy , koho hľadáme , pošlite nám svoj životopis .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FINAL CD
Prielohy 5
010 07 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Chochulová
Tel.: 041 500 20 44
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2357999   Dátum zverejnenia: 15.11.2016