Predajca náhradných dielov a doplnkov

FINAL - CD spol. s r. o.

Miesto práce
Nadjazdová 14, 971 01 Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac, + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvítanie zákazníkov v servise
Správne identifikovať náhradný diel podľa požiadavky zákazníka
Zistiť dostupnosť a cenu dielu a oznámiť to zákazníkovi
V prípade objednania dielu informovať zákazníka o termíne dodania
Skontrolovať referenciu dielu a vykonať vizuálnu kontrolu
Vystaviť daňové doklady a v prípade platby v hotovosti inkasuje hotovosť
Riešiť reklamácie
Zabezpečuje výber a hodnotenie dodávateľov
Sledovať stav zásob na sklade a ich pravidelné dopĺňanie
Preberanie a zakladanie tovaru
Prijem aut do servisu a otvorenie zákaziek

stravné lístky

posielať životopisy, len uchádzači, ktorý spĺňajú požadované podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,strojárske,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predajca ND

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie na verejnosti
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- flexibilita
- rozhodnosť

Spoločnosť Final CD s.r.o. pôsobí na trhu automobilového priemyslu už 30 rokov. So svojimi 17 pobočkami predajno-servisnej siete pre značku Peugeot , Opel, Citroen, Land Rover, Jaguar a Volvo v 5 slovenských mestách sme najväčším predajcom vozidiel na Slovensku a stále udávame trend pri predaji , servise nových a jazdených vozidiel. V každom mieste zastúpenia kladieme dôraz na kvalitu ponúkaných služieb . Rovnaký dôraz kladieme pri výbere kandidátov do nášho tímu . Ak ste presvedčený , že ste to práve vy , koho hľadáme , pošlite nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1936998  Dátum zverejnenia: 25.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac, + odmeny