Predajca náhradných dielov a operátor skladu autorizovaného servisu BA

FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť FINAL - CD - najväčší autorizovaný predajca značiek PEUGEOT A OPEL prijme do svojich predajno-servisných centier predajcu náhradných dielov a operátora skladu.
Náplň práce:
- Vedenie skladového hospodárstva, vykonávanie inventúry
- Výdaj/príjem tovaru pre požiadavky dielne
- Denné objednávanie pre potrebu dielne
- Spolupráca s prijímacím technikom
- Objednávanie dielov na priamy predaj cez pult
- Vedenie evidencie externých zákazníkov
- Komunikácia , spolupráca so skladmi ostatných prevádzok
- Optimalizovať zásoby v sklade s orientáciou na centrálny sklad
- Denná kontrola stavu zásob, dopĺňanie obrátkovych dielov
- Špecifikácia náhradných dielov

- práca v modernom predajno-servisnom centre
- nadštandardné mzdové podmienky
- všetky zamestnanecké benefity prislúchajúce k jednej z najväčších spoločností v oblasti predaja a servisu áut na Slovensku

Bližšie informácie budú poskytnuté pozvaným účastníkom výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

- odborné vzdelanie a prax v odbore min. 3 roky
- ovládanie objednávacieho systému
- znalosti programu excel, word, outlook užívateľská úroveň
- čestnosť, zodpovednosť, práca s hodnotami a peniazmi
- spoľahlivý, zodpovedný, pracovitý

Renomovaná spoločnosť s dlhoročnou stabilnou pozíciou na trhu a širokým pôsobením po celom Slovensku .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Škultétyho 437/18
958 01 Partizánske
ID: 2301953   Dátum zverejnenia: 10.10.2016