Inšpektor kvality

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice 24, 91625 Potvorice, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ kontrola dielov a hotových výrobkov podľa technickej dokumentácie
▪ zabezpečovanie požadovanej úrovne kvality podľa požiadaviek zákazníka
▪ navrhovanie opatrení a ich zavádzanie do praxe po zistení chýb a nedostatkov
▪ podieľanie sa na zavádzaní systémov kvality do praxe

▪ práca v stabilnej, renomovanej výrobnej spoločnosti v sektore nerezovej výroby
▪ príležitosť pre ďalší profesijný rast,
▪ uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností,
▪ Príspevky na stravu,
▪ Bonus v podobe občerstvenia (káva, čaj ...),
▪ firemné akcie:
- letný športový deň,
- vianočný večierok,
▪ koncoročné odmeny

Očakávame najmä pozitívny a inovatívny prístup k práci, iniciatívu, ochotu učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť novým veciam.
Ponúkame zaujímavú a stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo s praxou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
▪ skúsenosti s riadením nezhodného výrobku a navrhovaním nápravných opatrení
▪ práca s meradlami - kurz metrológie výhodou,
▪ znalosť noriem ISO 9001,
▪ samostatnosť,
▪ flexibilita,
▪ ochota samostatne pracovať

Spoločnosť FIMABO spol. s r. o. je členom skupiny ONIXON GRP a oslávila 30. výročie svojho úspešného pôsobenia na trhu v oblasti zákazkovej výroby oceľových a antikorových produktov, konštrukcií a vlastných gastrozariadení pre komerčné využite. Investíciami do nových strojárskych technológií, zlepšovaním výrobných procesov a zamestnávaním tých najlepších, chceme aj naďalej prekonávať očakávania zákazníkov v oblasti kvality produkcie. Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2849179  Dátum zverejnenia: 26.7.2017