Reagujte bez životopisu

Poradca klienta na pobočke

Filip Šucha

Miesto práce
SNP 18, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
1 000 - 2 500 EUR/mesiacZavisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na agentúrnej kancelárii v Hlohovci privítame nových cieľavedomých ľudí, ktorí hľadajú zmenu a priestor na sebarealizáciu. Ponúkame zaujímavé provízne odmeňovanie v kombinácii s fixným príjmom a časovú slobodu s možnosťou kariérneho a osobného rastu.

Hlavná náplň práce:

- Poskytovanie kvalitnej  služby klientom na pobočke

- Starostlivosť o existujúcich klientov a ich poistné zmluvy

- Nahlasovanie a spracovanie poistných udalostí

- Zabezpečovanie bežných administratívnych činností

- Možnosť získať nové zručnosti a vedomosti na našich bezplatných školeniach

- Kvartálne a ročné bonusy

- Práca v príjemnom prostredí agentúrnej kancelárie

- Možnosť zabezpečiť si kvalitné poistenie pre seba a blízkych so zľavou

- Flexibilný pracovný čas po zaučení

- Možnosť rastu a kariérneho postupu v rámci spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Čistý register trestov

- Cieľavedomosť a zodpovednosť

- Komunikatívnosť a empatia

- Znalosť práce s PC

- Schopnosť rýchlo sa učiť

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 950 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, rod, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.
ID: 4786271  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac