Tesár - pokrývač/ Hydroizoláter

Filip Harhovsky HF-Group

Miesto práce
Karpatská 804/10, Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned
Ponúkaný plat (brutto)
14

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme izolatérov plochých striech. Náplňou práce je pokládka strešných izolačných dosiek, pracuje sa s materialmi EPDM,PVC,TPO. Prax minimálne 1 rok. Je to práca na živnosť. Znalosť cudzieho jazyka na základnej úrovni (angličtina, holandčina alebo francúzština - aspoň jeden z partie). Hľadáme väčší počet ľudí na túto pozíciu. Zaujímavá práca s perspektívou na dlhšie obdobie.
Ubytovanie je zabezpečené. Práca je po celom Belgicku dochádza sa vlastným autom.
e-mail: HF-Group@solution4u.com Tel: 0917966390

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zdravotný stav, presnosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť pôsobiaca v zahraničí zaoberajúca sa prevažne v stavebnom priemysle pri realizácii exteriérov a interiérov.

Karpatská 804/10
08901 Svidník
ID: 2717465   Dátum zverejnenia: 9.10.2016