Právnik pre realitnú kanceláriu

FIDUCIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie právnych podkladov a dokumentov pre potreby realitnej kancelárie
• Vypracovávanie kúpnych, rezervačných, nájomných a podnájomných zmlúv a iných podaní
• Komunikácia a spolupráca s realitnými poradcami
• Komunikácia s klientmi realitnej kancelárie
• Aktívna účasť na obchodných stretnutiach, spolupráca s advokátskou kanceláriou

• Zaujímavá práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
• Služobný telefón
• Zdokonalenie sa v anglickom jazyku (spoločnosť poskytuje jazykové vzdelávanie 2 hod. týždenne s dôrazom na právnickú angličtinu )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Právnické činnosti

FIDUCIA reality, spol. s r.o. zabezpečuje komplexný realitný servis a služby v rámci obchodovania s nehnuteľnosťami pre spoločnosti a individuálnych klientov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Práca je vhodná aj pre absolventa
• Skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
• Ukončené právne vzdelanie
• Znalosť najmä v oblasti práva nehnuteľností, občianskeho a obchodného práva
• Samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita, analytické myslenie
• Odolnosť voči stresu
• Reprezentatívne vystupovanie a profesionalita v komunikácii
• Aktívne samoštúdium a ochota na sebe pracovať
• MS Office, Internet - pokročilý

Naša personálno-poradenská spoločnosť vznikla v roku 1998. Od začiatku pracujeme spôsobom, ktorým pre našich klientov zabezpečujeme prostredie dôvery a dlhodobej zmyselnej spolupráce.

Ponúkame široké spektrum služieb v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pramenia z požiadaviek klientov a pracovného trhu. Pridanú hodnotu našej spoločnosti tvorí flexibilita – flexibilita myslenia a individuálneho prístupu, pretože po dôkladnej identifikácii vašich potrieb vieme navrhnúť produkt špecifický práve pre vás. V spolupráci s partnermi kladieme dôraz na odbornosť, korektnosť a autentický prístup. Vo svojom odbore sme profesionálmi, pracujeme rýchlo a efektívne, so zmyslom pre detail.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2628501  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou