Poistný matematik pre podporu vývoja softvéru v oblasti životného poistenia

FIDUCIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Matematická podpora pri vývoji softvéru pre oblasť životného poistenia
• Vytváranie konceptov a špecifikácií
• Spoluúčasť na vytváraní školiacich materiálov
• Podpora pre vývoj a údržbu programových častí systému

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Nadštandardné finančné ohodnotenie
• Odmeňovací a prémiový systém
• Nadštandardné zamestnanecké benefity
• Zaujímavá a kreatívna práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí

Vážení uchádzači, vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali.

Ďakujeme Vám za zaslanie Vašich životopisov.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a kompetencie spĺňajú požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spoločnosť patriaca medzi najvýznamnejších medzinárodných dodávateľov komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT , elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Nemecký jazyk – aktívne
• Anglický jazyk (výhodou)

IT zručnosti
• Znalosť programovacích jazykov C++ alebo Java výhodou, ale nie podmienkou

Ďalšie požiadavky
• Kvalitné komunikačné zručnosti
• Logické a analytické myslenie
• Flexibilita
• Ochota k pracovným cestám
• Aktívny prístup k ďalšiemu vzdelávaniu a rozvoju

Naša personálno-poradenská spoločnosť vznikla v roku 1998. Od začiatku pracujeme spôsobom, ktorým pre našich klientov zabezpečujeme prostredie dôvery a dlhodobej zmyselnej spolupráce.

Ponúkame široké spektrum služieb v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pramenia z požiadaviek klientov a pracovného trhu. Pridanú hodnotu našej spoločnosti tvorí flexibilita – flexibilita myslenia a individuálneho prístupu, pretože po dôkladnej identifikácii vašich potrieb vieme navrhnúť produkt špecifický práve pre vás. V spolupráci s partnermi kladieme dôraz na odbornosť, korektnosť a autentický prístup. Vo svojom odbore sme profesionálmi, pracujeme rýchlo a efektívne, so zmyslom pre detail.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2430673  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou