Personálny konzultant

FIDUCIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
07.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zrelého, motivovaného človeka s chuťou realizovať sa v oblasti ľudských zdrojov, ktorého úlohou bude:

• vyhľadávanie a výber kandidátov (recruiting, headhunting)
• konzultačno - poradenská činnosť v oblasti ľudských zdrojov
• účasť na projektoch Assessment a Development Center, na tréningoch a pod.
• účasť na rokovaniach s klientmi
• vytváranie dlhodobých vzťahov s existujúcimi i novými klientmi - silné a etablované spoločnosti z oblasti výroby, IT, financií, obchodu a služieb
• aktívna akvizičná činnosť
• zodpovednosť za svoje výsledky a osobný rast

• práca v stabilnej personálnej spoločnosti, v príjemnom dynamickom tíme
• profesionálne pracovné podmienky
• možnosti ďalšieho vzdelávania a rastu, kurzy Anglického jazyka
• zaujímavé finančné ohodnotenie, odmeny podľa pracovného výkonu
• možnosť iniciatívne prispievať vlastnými návrhmi k zlepšeniu kvality práce
• korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
• príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra

Vážení uchádzači, vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali.

Ďakujeme za zaslanie Vašich životopisov.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a kompetencie spĺňajú naše požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme pre našu personálno-poradenskú spoločnosť FIDUCIA, spol. s r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna dynamická osobnosť so schopnosťou samostatnej práce
- vnútorná motivácia
- orientácia na výsledok
- oddanosť práci
- korektný prístup a otvorenosť komunikácie - tímový hráč
- pozitívny prístup k osobnostnému rastu a sebarealizácii
- originálne myslenie, schopnosť prispievať vlastnými nápad

Naša personálno-poradenská spoločnosť vznikla v roku 1998. Od začiatku pracujeme spôsobom, ktorým pre našich klientov zabezpečujeme prostredie dôvery a dlhodobej zmyselnej spolupráce.

Ponúkame široké spektrum služieb v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pramenia z požiadaviek klientov a pracovného trhu. Pridanú hodnotu našej spoločnosti tvorí flexibilita – flexibilita myslenia a individuálneho prístupu, pretože po dôkladnej identifikácii vašich potrieb vieme navrhnúť produkt špecifický práve pre vás. V spolupráci s partnermi kladieme dôraz na odbornosť, korektnosť a autentický prístup. Vo svojom odbore sme profesionálmi, pracujeme rýchlo a efektívne, so zmyslom pre detail.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2340890  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou