Obchodný zástupca pre oblasť drevospracujúceho priemyslu

FIDUCIA, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (inštitúcie, firemní zákazníci)
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• Orientácia na aktívny predaj výrobkov z oblasti drevospracujúceho priemyslu (interiérové zariadenie)
• Participácia na vytváraní cenovej ponuky k projektu
• Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov
• Vedenie obchodných rokovaní a vyjednávanie obchodných podmienok
• Pravidelný reporting nadriadenému

• Zaujímavá práca v Slovenskej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie a prémiový systém
• Vzdelávanie v odbore (obchod, drevospracujúci priemysel)
• Firemné vozidlo
• Mobilný telefón
• PC

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 28.10.2015

Vážení uchádzači, vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali.

Ďakujeme Vám za zaslanie Vašich životopisov.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a kompetencie spĺňajú požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je mladá slovenská rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti interiérového dizajnu a drevospracujúceho priemyslu s prestížnou slovenskou a zahraničnou klientelou. Spoločnosť sa zaoberá dodávkou interiérov od návrhu projektu až po montáž. Spoločnosť vychádza z dlhoročnej rodinnej stolárskej tradície a kladie dôraz na vysokú kvalitu svojich služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Drevospracujúci priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti v oblasti drevospracujúceho priemyslu - výhodou
• Proklientska orientácia
• Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
• Dobré prezentačné a argumentačné zručnosti
• Schopnosť myslieť v kontexte
• Angažovanosť, zodpovednosť a samostatnosť
• PC znalosti na užívateľskej úrovni (Office, Outlook, ACAD )
• Práca na živnosť alebo TPP
• Ochota cestovať na služobné cesty (Srbsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko)
• Vodičské oprávnenie sk. B

Naša personálno-poradenská spoločnosť vznikla v roku 1998. Od začiatku pracujeme spôsobom, ktorým pre našich klientov zabezpečujeme prostredie dôvery a dlhodobej zmyselnej spolupráce.

Ponúkame široké spektrum služieb v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pramenia z požiadaviek klientov a pracovného trhu. Pridanú hodnotu našej spoločnosti tvorí flexibilita – flexibilita myslenia a individuálneho prístupu, pretože po dôkladnej identifikácii vašich potrieb vieme navrhnúť produkt špecifický práve pre vás. V spolupráci s partnermi kladieme dôraz na odbornosť, korektnosť a autentický prístup. Vo svojom odbore sme profesionálmi, pracujeme rýchlo a efektívne, so zmyslom pre detail.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2263908  Dátum zverejnenia: 28.9.2015