Účtovník senior

Fias s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie nasledovných činností a asistencia hlavnému účtovníkovi:
- komplexné spracovanie častí účtovníctva pod vedením hlavného účtovníka,
- dohliadanie nad postupmi v oblasti účtovania, nad dodržiavaním príslušnej legislatívy,
- zadávanie vstupných účtovných dát, kontrola vstupných informácií (pripravených a zadaných dát)
- účtovanie o pohyboch na účtoch hlavnej knihy, rekonciliácie účtov a účtovej osnovy
- príprava a zostavenie DPH výkazov a ostatných daňových priznaní a výkazov
- príprava dokladov pre účtovný audit a daňové kontroly
- príprava podkladov na zostavenie finančných výkazov (ročnej účtovnej závierky)
- spolupráca s inými oddeleniami
- spracovanie mesačnej, kvartálnej, ročnej uzávierky, opravné účtovania
spolupráca na auditoch spoločností, zodpovednosť za interný a externý audit
zabezpečenie dodržiavania účtovných a daňových termínov, postupov, procesov
prezentácia
- spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty aj v cudzom jazyku
- príprava personálnej a mzdovej agendy pre ďalšie spracovanie
- veľmi dobrá znalosť daňovej legislatívy,
- skúsenosti z priemyselného prostredia

spolupráca s perspektívnou dynamicky sa rozvíjajúcou účtovnou spoločnosťou
možnosť profesijného odborného rastu, sebarealizácie, účasť na školeniach, interné školiace programy
priateľský tím a príjemné pracovné prostredie
adekvátne motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade záujmu nám prosím zašlite emailom Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu [email protected].
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky naše požiadavky.

Prosím, nezabudnite uviesť v životopise Vaše kontaktné údaje.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti FIAS, s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie na verejnosti
- organizácia práce
- samostatnosť
- práca v programe SAP a MK-soft výhodou
- prax min. 5 rokov

Spoločnosť Fias, s.r.o. poskytuje svojim klientom externé spracovanie účtovných a ekonomických dát, finančné a ekonomické poradenstvo, spracovanie miezd a personalistiky, vypracovanie všetkých typov daňových priznaní a obchodné služby v rámci predaja pánskych odevov...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1291492  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou