Realitný maklér / Obchodný zástupca

Fialová Sova s. r. o.

Bajkalská 7A, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
08.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako maklér Fialovej Sovy budete vykonávať online poradcu v oblasti realít. Cieľom Vašej činnosti bude úspešný predaj klientovej nehnuteľnosti bez toho, aby ste museli chodiť na obhliadky so záujemcami o kúpu.

Obhliadku nehnuteľností vykonáte len raz. Následne budete vytvárať ohodnotenia nehnuteľností, pracovať s inzerátmi, komunikovať s klientami, dohadovať obhliadky telefonicky/emailom/v systéme Fialová Sova a hľadať nové obchodné príležitosti.
V rámci prideleného regiónu budete zodpovedať za plnenie plánu a rastúci vývoj trhového podielu našej spoločnosti.

Najúspešnejší makléri budú ďalej tvoriť a viesť tím online-realitných maklérov.

Do náplne realitného makléra a obchodného zástupcu patrí:
- online-maklérsky servis klientov
- získavanie nových obchodných partnerov a klientov
- marketing na regionálnej úrovni
- tvorenie, školenie a mentoring vlastného tímu maklérov
- vyhodnocovanie aktivít a reporting centrále
- analýza trhu, forecasting, návrhy na zlepšenie

Staňte sa súčasťou novej éry na realitnom trhu. Fialová Sova je prvý systém online-realitných agentov na Slovensku. Využite jedinečnú príležitosť pre prácu v rýchlo rastúcom a v zahraničí overenom segmente.
Ponúkame vám možnosť byť súčasťou jedného z najúspešnejších realitných tímov, flexibilný pracovný čas, zaškolenie a neustály mentoring vašich obchodných zručností a soft-skills.
Výhodou oproti klasickým realitným agentúram je stabilný základ platu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Celý tím našej spoločnosti tvoria príjemní ľudia s chuťou pracovať. Úspešný kandidát zapadne do našej firemnej kultúry a pri práci bude spĺňať kritéria profesionálneho obchodníka s realitami.

Na Slovensko sme priniesli revolučný spôsob predaja nehnuteľností
Až o 80% lacenejší a transparentnejší
Realitný trh na Slovensku funguje už dlhé roky bez väčších zmien. Ako majiteľ nehnhnuteľnosti zažijete mnoho práce pri predaji. Aj napriek tomu musíte počítať s vysokou maklérskou províziou, ktorá len začína na hodnote 2000€. Väčšina predávajúcich túto sumu premietne do ceny nehnuteľnosti, čím sa stáva drahšou a zložitejšou na predaj.
Projektom Fialová Sova sme priniesli revolúciu na trh s realitami. Odbúravame zle nastavené praktiky súčasných realitných kancelárií, z čoho benefitujú predávajúci aj kupujúci. Rozvracáme zabehnuté a vytvárame priestor pre najmúdrejší predaj domov, bytov a pozemkov.
ID: 2542584  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou