Asistent/ka v zdravotnom stredisku – práca aj pre absolventa, čiastočný úväzok

Fialo, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- emailová komunikácia, telefonická komunikácia s klientom
- administratívne a organizačné práce podľa požiadaviek nadriadeného
- osobná komunikácia/starostlivosť o aktuálnych u klientov/firmy v rámci BOZP dokumentov a hygieny
- evidencia pošty
- praca s databazou spoločnosti
- spolupráca s ďalšími prevadzkami
- preberanie a následné odovzdanie odkazov

- práca možná aj s domu
- čiastočný uväzok
- flexibilný pracovný čas
- práca na čiastocny uväzok

Žiadosť spolu s CV a s názvom pozície o ktorú sa zaujímate zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovaní budú len záujemcovia, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vašej žiadosti o zamestnanie nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť sídliaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnictvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu

Ako firma ponúkame rozsah služieb v oblasti výberu, vyhľadavania zamestnancov a ľudských zdrojov - od prvotných vstupných pohovorov, psychometrického testovania až po zabezpečenie personálnej, administratívnej a mzdovej agendy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2670514  Dátum zverejnenia: 31.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou