Majster/majsterka, otekarka v strojárskej výrobe - mzdy od 1070 eur. v čistom/ Dubnica - prax v strojárskej výrobe podmienkov

Fialo, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie a organizovanie výrobného procesu
zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh
plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality výrobkov
vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov
kontrola dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov
zodpovednosť za zaškolovanie nových zamestnancov
riešenie problémových situácií, prijímanie a realizácia nápravných opatrení na ich odstránenie
kontrola a evidencia dochádzky
vedenie prevádzkovej dokumentácie

práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
adekvátne platové ohodnotenie
dvojzmenná prevádzka
prémiové zložky k platu

Zivotopis poprosím zasielať na [email protected], kontakt 0907 544 554

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Spoločnosť sídliaca n a slovensku aj v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

skúsenosti s vedením kolektívu
riadiace a organizačné schopnosti
samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť
technické myslenie

Ako firma ponúkame rozsah služieb v oblasti výberu, vyhľadavania zamestnancov a ľudských zdrojov - od prvotných vstupných pohovorov, psychometrického testovania až po zabezpečenie personálnej, administratívnej a mzdovej agendy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2513969  Dátum zverejnenia: 8.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou